Jaki kontener sprawdzi się na budowie?

Organizacja budowy nie jest prostym zadaniem. By prace były efektywnie prowadzone, musimy nie tylko zadbać o bezpieczeństwo pracowników, ale także o ich wygodę czy kwestie logistyczne. Rozwiązaniem, które pomaga nam w tym zadaniu, są kontenery. Wyróżniamy tu m.in. kontenery magazynowehttps://wcserwis.pl/kontener-magazynowy/ – sanitarne czy biurowe. Które rozwiązania najlepiej się sprawdzą? Przeczytaj nasz najnowszy artykuł, by poznać odpowiedź na to pytanie.

Bogaty wybór rozwiązań

Rodzajów kontenerów, które możemy wykorzystać na budowie, jest wiele. Mogą one służyć jako przechowalnia sprzętu (narzędzi i maszyn), ale też bardzo często wykorzystuje się jako budynki administracyjne lub socjalne.

Na teren budowy możesz zamówić następujące kontenery:
kontenery magazynowe;
• kontenery sanitarne;
• kontenery biurowe.

Kontenery magazynowe – pewne rozwiązanie na budowę

Kontenery magazynowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli szukamy bezpiecznego miejsca do przechowywania maszyn, narzędzi oraz materiałów. Wyposażone w drzwi z systemem ryglowania minimalizują ryzyko kradzieży cennych dla nas rzeczy. Warto tutaj zaznaczyć, że kontenery magazynowe w wyposażeniu opcjonalnym można zamówić z obsługą czystościową. Oczywiście, jest to opcja dostępna w przypadku wynajmu kontenerów – dobrze z niej skorzystać, jeśli chcemy mieć pewność, że kontener zostanie odebrany w takim stanie, w jakim go dostarczono.

Kontenery magazynowe a jego parametry:
• długość: 6050mm;
• szerokość: 2440mm;
• wysokość: 2800mm.

Kontenery sanitarne – tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji

Kontenery sanitarne to obowiązkowe rozwiązanie na terenie placu budowy. W większości przypadku nie ma tam dostępu do kanalizacji i szamba, dlatego też zorganizowane zaplecza sanitarnego jest konieczne. Bez problemu znajdziesz też firmy zajmujące się wynajmem takich kontenerów. Jedną z nich jest WC Serwis. W ich ofercie znajdziesz kontenery sanitarne w różnych konfiguracjach – damsko-męski lub tylko damski albo męski.

Kontenery biurowe – niezbędne zaplecze biurowe

Gdy brakuje Ci zaplecza biurowego lub socjalnego (w końcu szatanie czy jadalnia na terenie budowy to standard), wtedy warto zamówić kontenery biurowe. Wykonane z masywnych ram profili stalowych oraz paneli ściennych, gwarantują izolację cieplną oraz dźwiękową. Warto tutaj wspomnieć, że zbudowane w konstrukcji modułowej bez problemu można łączyć w różne zestawy kontenerów.

W WC Serwis kontenery biurowe dostępne są w dwóch opcjach – podstawowej i opcjonalnej. Wyposażenie podstawowe zawiera: metalowe drzwi wejściowe, okno, grzejnik elektryczny i wentylację.

Z kolei na wyposażenie dodatkowe składa się: podłączenie kontenera do sieci elektrycznej, obsługa czystościowa, klimatyzacja, a nawet meble.

Na sam koniec jeszcze informacja o parametrach kontenerów magazynowych:
• długość: 6050mm;
• szerokość: 2440mm;
• wysokość: 2800mm;
• zasilanie: 380V 32A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.