Przejdź do treści
Strona główna » Budownictwo » Kontenery magazynowe – jaki sprawdzi się na budowie?

Kontenery magazynowe – jaki sprawdzi się na budowie?

kontenery magazynowe

Organizacja budowy nie jest prostym zadaniem. By prace były efektywnie prowadzone, musimy nie tylko zadbać o bezpieczeństwo pracowników, ale także o ich wygodę czy kwestie logistyczne. Rozwiązaniem, które pomaga nam w tym zadaniu, są kontenery. Wyróżniamy tu m.in. kontenery magazynowehttps://wcserwis.pl/kontener-magazynowy/ – sanitarne czy biurowe. Które rozwiązania najlepiej się sprawdzą? Przeczytaj nasz najnowszy artykuł, by poznać odpowiedź na to pytanie.

Kontenery magazynowe – bogaty wybór rozwiązań

Rodzajów kontenerów, które możemy wykorzystać na budowie, jest wiele. Mogą one służyć jako przechowalnia sprzętu (narzędzi i maszyn), ale też bardzo często wykorzystuje się jako budynki administracyjne, socjalne bądź po prosty jako wc na budowie.

Na teren budowy możesz zamówić następujące kontenery:
kontenery magazynowe;
• kontenery sanitarne;
• kontenery biurowe.

Kontenery magazynowe – pewne rozwiązanie na budowę

Kontenery magazynowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli szukamy bezpiecznego miejsca do przechowywania maszyn, narzędzi oraz materiałów. Wyposażone w drzwi z systemem ryglowania minimalizują ryzyko kradzieży cennych dla nas rzeczy. Warto tutaj zaznaczyć, że kontenery magazynowe w wyposażeniu opcjonalnym można zamówić z obsługą czystościową. Oczywiście, jest to opcja dostępna w przypadku wynajmu kontenerów – dobrze z niej skorzystać, jeśli chcemy mieć pewność, że kontener zostanie odebrany w takim stanie, w jakim go dostarczono.

Kontenery magazynowe a jego parametry:
• długość: 6050mm;
• szerokość: 2440mm;
• wysokość: 2800mm.

Kontenery sanitarne – tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji

Kontenery sanitarne to obowiązkowe rozwiązanie na terenie placu budowy. W większości przypadku nie ma tam dostępu do kanalizacji i szamba, dlatego też zorganizowane zaplecza sanitarnego jest konieczne. Bez problemu znajdziesz też firmy zajmujące się wynajmem takich kontenerów. Jedną z nich jest WC Serwis. W ich ofercie znajdziesz kontenery sanitarne w różnych konfiguracjach – damsko-męski lub tylko damski albo męski.

Kontenery biurowe – niezbędne zaplecze biurowe

Gdy brakuje Ci zaplecza biurowego lub socjalnego (w końcu szatanie czy jadalnia na terenie budowy to standard), wtedy warto zamówić kontenery biurowe. Wykonane z masywnych ram profili stalowych oraz paneli ściennych, gwarantują izolację cieplną oraz dźwiękową. Warto tutaj wspomnieć, że zbudowane w konstrukcji modułowej bez problemu można łączyć w różne zestawy kontenerów.

W WC Serwis kontenery biurowe dostępne są w dwóch opcjach – podstawowej i opcjonalnej. Wyposażenie podstawowe zawiera: metalowe drzwi wejściowe, okno, grzejnik elektryczny i wentylację.

Z kolei na wyposażenie dodatkowe składa się: podłączenie kontenera do sieci elektrycznej, obsługa czystościowa, klimatyzacja, a nawet meble.

Na sam koniec jeszcze informacja o parametrach kontenerów magazynowych:
• długość: 6050mm;
• szerokość: 2440mm;
• wysokość: 2800mm;
• zasilanie: 380V 32A.

Dowiedz się więcej o przenośnych toaletach oraz o szklanych kabinach prysznicowych.

1 komentarz do “Kontenery magazynowe – jaki sprawdzi się na budowie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *