Oświetlenie w eleganckim wydaniu – lampy Vistosi

Oświetlenie w eleganckim wydaniu- lampy Vistosi

Jednym z najbardziej znanych producentów lamp, jest pochodząca z Włoch firma Vistosi- http://www.blue-light.com.pl/vistosi/. Oferta firmy nie jest zbyt obszerna, za to zawiera tylko najlepszej jakości produkty oświetleniowe, które można zastosować w domu, w biurze, w restauracji czy w hotelu.

W jej ofercie można znaleźć lampy eleganckie i bardzo gustowne, o niespotykanej formie i kształcie, a wśród nich takie propozycje lamp:

  1. Implode,
  2. Giogali,
  3. Balance,
  4. Jube,
  5. Diadema,
  6. Novocento.

Funkcjonalne i praktyczne lampy

Lampy Vistosi można kupić bezpośrednio u producenta, bądź na stronie internetowej Blue Light. W ofercie można znaleźć wszystkie wymienione powyżej modele, w przystępnej cenie dla klienta. Lampy Vistosi charakteryzuje wysoka jakość wykonania i użycie najlepszej jakości szkła, dostępnego na rynku. Jest to bardzo mocne, trwałe i szkło, które podkreśla elegancję każdej lampy i sprawia, że jest ona funkcjonalna, nowoczesna, a przy tym bardzo gustowna. Szklane żyrandole cieszą się obecnie ogromną popularnością, montuje się je nie tylko w dużych salach balowych, czy w salach restauracyjnych, ale coraz częściej są też wykorzystywane przez dekoratorów wnętrz do przyozdabiania wnętrz mieszkalnych. Należy jednak pamiętać o tym, że takie lampy potrzebują odpowiedniej przestrzeni i co najważniejsze wysokiego sufitu. Tylko wtedy prezentują się jak należy i są w pełni funkcjonalne.

Krótka charakterystyka kolekcji Vistosi

Lampy Vistosi są piękne i bardzo efektowne. Każda z lamp w tej kolekcji jest wyjątkowa i ma swój własny, indywidualny charakter.
Pierwszą z propozycji jest lampa Implode. To lampa, która na pierwszy rzut oka wydaje się być dosyć klasyczna. Jednak wrażenie to jest bardzo mylne. Lampa ta ma kształt dużej donicy. Jest szeroka u góry a wąska u dołu. Klosz lampy jest wykonany ze szkła w kolorze białym, u dołu posiada transparentny pierścień. Lampa ta pasuje do wnętrz purytańskich, industrialnych i klasycznych. Doskonale nadaje się do oświetlenia salonu czy sypialni.

Lampy dla wymagających klientów

Kolejną propozycją jest lampa Giogali. To jedna z efektowniejszych propozycji tego włoskiego producenta. Ma ona kształt plafonu i składa się z wielu szklanych elementów, formowanych na trzech poziomach. Tego typu lampa idealnie się sprawdzi w hotelach, zważywszy na jej okazałość i efekt, jaki zapewnia we wnętrzach.
Z kolei lampa Balance to dosyć nowatorska propozycja producenta. Jest ona wykonana z białego, błyszczącego się szkła Murano oraz metalu w kolorze białym. Szkło to jest bardzo trwałe i nie odbarwia się pod wpływem światła oraz ciepła. Lampa jest w formie plafonu i dobrze się prezentuje, gdy składa się z kilku tych samych elementów, rozmieszczonych równo na suficie.

Lampy dla minimalistów

Propozycja jaką jest lampa Jube, spodoba się miłośnikom prostoty i minimalizmu. To prosta lampa wisząca, wykonana z przeźroczystego szkła i metalu w kolorze srebrnym. Zaś lampa Diademo i Novocento, są propozycjami dla wysokich sufitów i dużych przestrzeni. Są to okazałe lampy, pełne przepychu i awangardowości.

Lampy Vistosi to lampy wysokiej jakości, które docenią nawet najbardziej wymagający klienci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *