Przejdź do treści
Strona główna » Dom » Kabiny prysznicowe szklane – marzenia na miarę

Kabiny prysznicowe szklane – marzenia na miarę

Kabiny prysznicowe szklane

Kto z nas marząc o idealnej łazience z prysznicem nie wyobraził sobie pięknego szklanego prysznica? Najlepiej takiego typu walk in, bez brodzików, w których można się poślizgnąć podczas wchodzenia, czy uciążliwych suwanych plastikowych drzwiczek zacinających się na każdym kroku. Albo prysznic ze szklanymi zamykanymi drzwiami, które nie chwieją się przy każdym przesunięciu w przeciwności do swoich plastikowych odpowiedników. Takie kabiny prysznicowe oferuje ESGlas – http://esglas.pl/oferta/kabiny-prysznicowe/. Sprawdź nasz artykuł i zobacz, że Twoja wymarzona łazienka jest na wyciągniecie ręki.

Rozwiązanie, na które coraz chętniej stawiamy

Kabiny prysznicowe szklane są coraz częściej wybierane nie tylko przez mieszkańców domków wolnostojących, ale również i bloków. Tego typu kabiny prysznicowe szklane są bardzo funkcjonalne i dają dużą swobodę zagospodarowania łazienki. Z drugiej strony takie kabiny prysznicowe szklane muszą być wykonane odpowiednio, z bardzo dobrych jakościowo materiałów oraz muszą uwzględniać wszystkie parametry zarówno zastane jak i funkcjonalne dla tego typu miejsc.

Nie ukrywajmy, że kabina prysznicowa jest jednym z najważniejszych elementów łazienki. Przecież prysznic to nie tylko dbałość o codzienną higienę, ale również miejsce i czas na relaks po całym pracowitym dniu. Dlatego tak ważny jest ten element łazienki i równie istotne jest to, aby spełniał nasze oczekiwania i był wykonany jak najlepiej i z jak najlepszych materiałów.

Tutaj z pomocą przychodzi firma ESGlas, która dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnej obsłudze pomaga już od wielu lat realizować plany wymarzonych łazienek i zamienia je w rzeczywistość. Profesjonaliści z firmy ESGlas nie tylko wykonują swoje zadania szybko i jak najlepiej, ale służą również pomocą lub poradą już na samym początku projektowania kabiny prysznicowej i dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej urealnić marzenia klienta.

Jakie zalety mają szklane kabiny prysznicowe?

Szklane kabiny prysznicowe mają bardzo dużo zalet. Przede wszystkim są one łatwiejsze w utrzymaniu – szkło czyści się dużo łatwiej od plastikowych szyb, a dodatkowo jest ono bardziej odporne na uszkodzenia. Poza tym jest bardzo duży wybór szkieł do prysznica – matowe, półmatowe o większej lub mniejszej wytrzymałości, i różnym kolorze. Dodatkowo wszelkiego rodzaju mocowania, zawiasy czy szyny są wykonane z materiałów dużo lepszej jakości, niż te dostosowane do plastikowych kabin. Wynika to przede wszystkim z tego, że kabiny szklane są owszem cięższe, natomiast dzięki temu są bardziej trwałe odporne i mocniejsze. Oprócz tego jest szeroka oferta powłok do szkła zapobiegająca osiadaniu kropel wody i mydła na ściankach. Dlatego kabiny prysznicowe szklane są bardzo łatwe w utrzymaniu oraz bardzo funkcjonalne. Również dzięki temu, że są łatwiejsze w utrzymaniu niż plastikowe są również bardziej eleganckie i przy ich konserwacji i myciu nie trzeba spędzać aż tak dużo czasu.

Jednak podstawową zaletą szklanych kabin prysznicowych jest to, że można dostosować ich wielkość i wymiar do własnych potrzeb. Każda kabina prysznicowa jest najpierw projektowana wraz ze wszystkimi mocowaniami uwzględniając wielkość łazienki, przestrzeń, którą ma zajmować kabina, oraz marzenia inwestora. Jest to największa z zalet szklanych kabin prysznicowych, ponieważ gotowe produkty oferowane w sklepach nie zawsze spełniają oczekiwania klienta, a są gotowe i nie można ich zmienić i nie zawsze pasują ani do wymiarów ani do wizji łazienki. Szklane kabiny robione na wymiar mogą być dużo lepiej dostosowane do zastanej powierzchni, ale również fizjonomii właścicieli – kabiny prysznicowe gotowe mają zazwyczaj jedną wysokość i nie zawsze jest to odpowiednie. Warte podkreślenia są także płytki Calacatta, które idealnie komponują się ze szklanymi kabinami prysznicowymi.

Kabiny prysznicowe szklane mają bardzo dużo zalet. Mimo to, ze czas oczekiwania na nie jest dłuższy niż tylko pójście do kasy, ale są one dużo bardziej estetyczne, prostsze w utrzymaniu, dużo bardziej stabilne, a przede wszystkim idealnie dostosowane i zrealizowane do wymagań właścicieli. Kabiny te, również przez odpowiedni dobór materiałów i stabilność mocowań będą również dużo dłużej służyć swoim właścicielom. Jednak przede wszystkim dzięki wykonaniu kabin prysznicowych na wymiar możemy spełniać marzenia o swojej wymarzonej łazience.

1 komentarz do “Kabiny prysznicowe szklane – marzenia na miarę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *